MTN Bilgisayar

Firma Hakkında

MTN Bilgisayar 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteden ödün vermeden hizmet üretmiş ve ürün satmıştır. MTN Bilgisayar, İzmir`de birçok kuruma ve kişiye bilgisayar ve web tasarımı ile ilgili konularda destek vermiştir. Müşteri ilişkilerine büyük önem veren MTN Bilgisayar, Kemalpaşa`da bilgisayar sektörünün dürüst ve güvenilir adresidir. MTN Bilgisayar; bilgisayar tamiri alanında USTALIK BELGESİ bulunan, yenilikleri sürekli takip eden, tecrübeli, üniversite mezunu personel tarafından işlerini yürütmektedir.

Firma İletişim Bilgileri

Firma Telefonu: 02328789682


Cep Telefonu   : 02328789682


Firma Adresi

Mehmet Akif Ersoy Mah.157 Sok.NO:15/A   KEMALPAŞA/İZMİR

Firma Web Sayfası

http://www.mtnbilgisayar.com.tr


Firma Konum Bilgisi

https://goo.gl/maps/u9B9AfmjVz3FzwNk6


Firma Bilgilerini Paylaş


Bilgisayar Malzemeleri Satışı

MTN Bilgisayar Notebook, Masaüstü Bilgisayar,Tablet, Yazıcı, monitör, adaptör, kablo, modem, hoparlör, kulaklık, klavye, mouse, ekran kartı, ram, anakart, işlemci, vb. bilgisayar malzemesini satmaktadır.Peşin ve kredi kartına taksit yapılmaktadır.

Web Tasarımı

MTN Bilgisayar tarafından özgün ve ekonomik web site tasarımı yapılmakta, alan adı satılmaktadır. E-Ticaret, Kurumsal, İnşaat, Emlak, Haber, Firma Web Site Tasarımı ihtiyaçlarınız için bizi arayınız.E-Ticaret Web Sitesi ile ürünlerinizi 365 gün satabilirsiniz. Ürünlerinizi internet üzerinden tüm Türkiye tüketicisine tanıtıp satabileceğiniz 7 gün 24 saat açık ; yönetim paneli sayesinde sürekli güncelleyebileceğiniz ürün siparişi ve istatistiklerinizi takip edebileceğiniz bir çok özelliğe sahip kolay ve kullanışlı bir E-Ticaret Uygulamasıdır. E-Ticaret Web Sitesi ile ürünleriniz daha çok alıcıya ulaşacak pazar payınız büyüyecektir. E-ticaret sistemi tüm bunlar dikkate alındığında satış yapmanın en ekonomik yoludur. E-Ticaret Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Özel bir bilgi ve eğitim gerekmez.Ürünlerinizi kolaylıkla ekleyebilir ve ürün fotoğraflarını kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Üç farklı üye tipine göre ürün fiyatlarını belirleyebilirsiniz. İstediğiniz bir üyeyi Son Kullanıcı , Bayi veya Özel müşteri yapabilir ve sizin belirlemiş olduğunuz fiyattan ürün almasını sağlayabilirsiniz.

Notebook Tamiri

Notebook tamiri ile ilgili hizmetlerimiz: 1.Format ve kurulum işleri. 2.İşletim sistemi arızalarının düzeltilmesi. 3.Virüs problemlerinin giderilmesi. 4.Açılış problemlerinin düzeltilmesi 5.Notebook anakart tamiri ve değişimi. 6.Notebook LCD ekran değişimi 7.Notebook klavye değişimi 8.Notebook ekran kartı değişimi ve tamiri 9.Notebook optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi 10.Darbe ve yıpranmadan kaynaklanan notebook kasa,menteşe ve butonların değişimi ve tamiri 11.Notebook harddisk değişimi 12.Notebook ram değişimi ve yükseltilmesi. 13.Notebook aşırı ısınma problemleri,fan,fan devresi tamiri ve değişimi Markası,modeli ve arızası ne olursa olsun çalışmayan arızalı notebookların tamirini yapıyoruz. Firmamıza bıraktığınız notebookların ücretsiz ve hızlı olarak arızası tespit edilir. Müşteriye maliyet bildirilir.Müşteri onaylamadan tamir işlemine geçilmez.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Masaüstü bilgisayar tamiri ile ilgili hizmetlerimiz: 1.Format ve kurulum işleri. 2.İşletim sistemi arızalarının düzeltilmesi. 3.Virüs problemlerinin giderilmesi. 4.Açılış problemlerinin düzeltilmesi 5.Anakart tamiri ve değişimi. 6.Ekran kartı değişimi,yükseltilmesi ve tamiri 7.Optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi 8.Kasa arızaları tamiri ve power supply değişimi 9.Harddisk değişimi ve tamiri 10.Ram değişimi ve yükseltilmesi. 11.Aşırı ısınma problemleri tamiri ve fan değişimi Markası,modeli ve arızası ne olursa olsun çalışmayan arızalı Masaüstü Bilgisayarların tamirini yapıyoruz. Firmamıza bıraktığınız masaüstü bilgisayarların ücretsiz ve hızlı olarak arızası tespit edilir. Müşteriye maliyet bildirilir.Müşteri onaylamadan tamir işlemine geçilmez.

Monitör Tamiri

Markası,modeli ve arızası ne olursa olsun çalışmayan arızalı LED ve LCD MONİTÖRLERİN tamirini yapıyoruz. Firmamıza bıraktığınız monitörlerin ücretsiz ve hızlı olarak arızası tespit edilir. Müşteriye maliyet bildirilir.Müşteri onaylamadan tamir işlemine geçilmez.

Format ve Kurulum İşleri

Markası ne olursa olsun notebook, bilgisayarınız formatlanarak, kurulum yapılmaktadır. Formatlama işleminden önce müşterinin bilgisi dahilinde resimler, belgeler anti virüs testinden geçirildikten sonra yedeklenir. Gerekli bütün programlar kurulup, ayarlar yapıldıktan ve testlerden geçirildikten sonra müşteriye teslim edilir.